Ameliyatsız Vajinal Yenilenme

Burun Estetiği Sonrası Öz’Güven’li Selfie
Eylül 19, 2017
Burun Estetiği Öncesi Bilinmesi Gerekenler
Eylül 19, 2017

Ameliyatsız Vajinal Yenilenme

Kadınların konuşmaktan çekindiği, aslında yaşadığı problemlerden biri de vajinal kaslarda gevşemedir. Hormonal problemlerin yanı sıra doğum, yaşlanma, menopoz veya hamileliğin beraberinde getirdiği bu sorundan kurtulmak da mümkün. ThermiVa ile vajinal gençliğin yanı sıra orgazm sorunları ve idrar kaçırma gibi problemler de çözüme kavuşuyor.

Her kadın gençliğine veya doğum öncesi durumuna geri dönmeyi arzular. Estetik açıdan kaygı yaşanan bir problem olan genital problemlerle alakalı pratik çözümlerden biri de ThermiVa. ThermiVa sistemi ile ameliyatsız vajinal gençleşme hayal olmaktan çıkıyor. İç ve dış genital bölgenin estetik problemlerinin yanı sıra fonksiyonel problemlere de çözüm olan bu yöntemle sorunlarınızı ötelemeyip mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz.

Vajinal gençleştirme yöntemi ThermiVa sadece cinsel sorunlarla alakalı değil, kuruluk, vajinal genişlik, iltihap veya enfeksiyonlarla alakalı da çözüm üretmektedir. Söz konusu teknoloji ile ameliyatsız vajinal sıkılaşma ve yenilenme sağlanmaktadır. Anestezi işlemine gerek kalmadan yapılan bu uygulama ağrısız ve acısızdır. En fazla 15 dakika süren ThermiVa uygulaması vajinal estetiğin yanı sıra kuruluk ve idrar kaçırma problemlerinin de çözülmesini sağlıyor.

ThermiVa sisteminde kullanılan teknoloji ile sadece iç genital bölgede değil, dış genital bölgede oluşan sorunların da düzeltilmesi mümkün olmakta. Dış bölgede bazı durumlardan dolayı oluşan renk farklılıkları da yine ThermiVa yöntemiyle giderilebilmekte. Dış genital bölgede en sık rastlanan problemlerden biri olan iç dudak büyüklüğü ve sarkması da kadınların sık karşılaştığı problemler arasındadır. Bu problemlerin çözümünde ThermiVa teknolojisi kullanılarak ve ameliyat sonrasında da özel kremleri kullanarak genital bölgede gençleşme mümkündür.

Comments are closed.